Батьківські збори батьків учнів 11 класу

"Особливості проведення ЗНО-2016"

/Files/images/P1010281 (2).JPGБатьківські збори разом з учнями 11 класу. Головне питання зборів:"Особливості ЗНО - 2016".

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році відбудеться у період з 5 травня до 10 липня. Кожен зареєстрований учасник матиме право скласти тести не більш як iз чотирьох навчальних предметів.

До програми ЗНО включено тести з 12-ти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також тести з іноземних мов - англійської, іспанської, німецької, російської та французької.

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури є обов'язковим для усіх абітурієнтів, котрі бажають вступити до вишів.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також математики або історії України (період ХХ - початок ХХІ століття) будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Визначення результатів ЗНО. Обробка бланків відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасників зовнішнього тестування з української мови та літератури, математики та історії України здійснюватиметься з 6 травня до 26 травня 2016 року. Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України відбудеться не пізніше 26 травня 2016 рок

Кiлькiсть переглядiв: 111

Коментарi