• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Правила прийому до закладу освіти

Правила прийому до закладу та розмір плати за навчання

Прийом здобувачів освіти на навчання
до Комунального закладу «Хащуватський ліцей»
Гайворонської міської ради Кіровоградської області

здійснюється на загальних умовах.

Навчання в Казавчинській філії Комунальному закладі
«Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради
Кіровоградської області безкоштовне.

На виконання рішенням Виконкому Гайворонської міської ради від 21 лютого 2023 року №48 "Про визначення початку прийому заяв про зарахування здобувачів освіти до 1-х класів закладі загальної середньої освіти Гайворонської міської ради в 2023 році" в Казавчинській філії КЗ "Хащуватський ліцей" з 01 березня по 31 травня триватиме набір до 1 класу 2023/2024 навчального року! Вчитель: Маркітан Тетяна Василівна. Чекаємо Вас саме до нас!

Шановні батьки!

Зарахування дітей до 1-го класу Казавчинської філії КЗ "Хащуватський ліцей" Гайворонської районної ради Кіровоградської області розпочинається з 01 березня 2023 року.

Останній день прийому заяв про зарахування дітей 31 травня 2023 року.

До уваги батьків!

Перелік документів, які необхідно надати для зарахування дитини до 1 класу:

1. Заява одного з батьків дитини про зарахування, подається особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Правила прийому учнів до 2-9 класу

1. Заява одного з батьків дитини про зарахування, подається особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2. Особова справа учня.

Кiлькiсть переглядiв: 237

Коментарi