• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Правила прийому до закладу освіти

Правила прийому до закладу та розмір плати за навчання

Прийом здобувачів освіти на навчання
до Комунального закладу «Хащуватський ліцей»
Гайворонської міської ради Кіровоградської області

здійснюється на загальних умовах.

Навчання в Казавчинській філії Комунальному закладі
«Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради
Кіровоградської області безкоштовне.

Зарахування учнів до 1 класу відбувається на виконання ст. 35 Конституції України, ст. 12 Закону України «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та на підставі заяв батьків дітей.

Шановні батьки!

Зарахування дітей до 1-го класу Казавчинської філії КЗ "Хащуватський ліцей" Гайворонської районної ради Кіровоградської області розпочинається з 02 березня 2021 року.

Останній день прийому заяв про зарахування дітей 29 травня 2021 року.

До уваги батьків!

Перелік документів, які необхідно надати для зарахування дитини до 1 класу:

1. Заява одного з батьків дитини про зарахування, подається особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Правила прийому учнів до 2-9 класу

1. Заява одного з батьків дитини про зарахування, подається особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2. Особова справа учня.

Кiлькiсть переглядiв: 187

Коментарi